Imprezy masowe

Alfa Guard Security świadczy usługi ochrony imprez masowych, a także rekreacyjnych, firmowych, targowych, okolicznościowych itp. Zabezpieczenie każdej imprezy odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r. o bezpieczeństwie imprez masowych.

Agenci Alfa Guard Security podczas wykonywania swoich zadań są jednolicie umundurowani, posiadają identyfikatory oraz wyposażeni są w niezawodne bezprzewodowe środki łączności i niezbędne środki przymusu bezpośredniego.

Wszyscy pracownicy posiadają licencje i odpowiednie szkolenia. Pracownicy służby porządkowej posiadają certyfikaty wynikające z rozporządzenia Rady Ministrów z 23 marca 2010 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy unikalne rozwiązanie jakim jest ODPIS PFRON!

Express

Rokocin 4D
Starogard Gdański, 83-200
Email: biuro@grupaalfa.pl
Telefon: +48 58 536 73 26
Fax: +48 58 380 31 31

Nasza Grupa jest innowacyjnym przedsiębiorstwem na rynku usług outsourcingowych. Outsourcing traktujemy jako formę rozwoju Naszego Klienta, która dotyczyć może praktycznie każdego obszaru jego działania. Firmy decydujące się na współpracę z nami stają się bardziej elastyczne również w działaniach na rzecz swoich klientów, podnosząc tym samym własną konkurencyjność. Współpracując z naszą firmą uzyskujecie Państwo możliwość ODPISU z tytułu obowiązkowych wpłat na PFRON.