Monitoring GPS

Monitorowane obiekty ruchome, stosując system GPS, przekazują sygnały alarmowe oraz dane z pojazdu, pozwalające operatorom Centrum Operacyjnego ALFA GUARD SECURITY określić jego pozycję i drogę przejazdu na terenie Polski oraz Europy.

Centrum Operacyjne Alfa Guard Security odbiera z monitorowanego pojazdu sygnały włamania, napadu, sabotażu systemu zabezpieczeń, dyskretny sygnał napadowy i sygnały testowe.

Dyspozytor Centrum Operacyjnego w razie zagrożenia może zdalnie unieruchomić pojazd (np. wyłączyć immobilizer) i wysłać Policję.

System GPS jest szczególnie polecany dla firm przewozowych, spedycyjnych, kurierskich, przedsiębiorstw taksówkarskich oraz właścicieli samochodów osobowych. Monitorowanie pojazdów przy użyciu GPS to pewność i nowoczesność pozwalająca ustalić gdzie pojazd się znajduje i co się z nim dzieje.

Wszystkie dane dotyczące pojazdu są przesyłane z pojazdu na serwer Centrum Operacyjnego, który jest pod stałą opieką doświadczonych administratorów, dbających o bezpieczne przechowywanie wszystkich informacji. Gromadzenie danych pozwala dokładnie przeanalizować krok po kroku pracę każdego pojazdu, co niewątpliwie usprawni działanie każdej firmy posiadającej park samochodów służbowych.

Korzyści:
• zmniejszenie zużywanego paliwa w pojazdach,
• szybsza obsługa Twoich klientów,
• bezpieczeństwo kierowcy i przewożonego ładunku,
• atrakcyjne warunki ubezpieczenia AC,
• lepsza organizacja pracy, większa wydajność,
• redukcja nieautoryzowanych przebiegów,
• zwiększenie terminowości dostaw.

Stała lokalizacja GPS umożliwia realne oszczędności w eksploatacji samochodów służbowych. Jak pokazują badania oszczędności na samym tylko paliwie w firmach, które wdrożyły monitoring pojazdów sięgają nawet 30%.

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy unikalne rozwiązanie jakim jest ODPIS PFRON!

Express

Rokocin 4D
Starogard Gdański, 83-200
Email: biuro@grupaalfa.pl
Telefon: +48 58 536 73 26
Fax: +48 58 380 31 31

Nasza Grupa jest innowacyjnym przedsiębiorstwem na rynku usług outsourcingowych. Outsourcing traktujemy jako formę rozwoju Naszego Klienta, która dotyczyć może praktycznie każdego obszaru jego działania. Firmy decydujące się na współpracę z nami stają się bardziej elastyczne również w działaniach na rzecz swoich klientów, podnosząc tym samym własną konkurencyjność. Współpracując z naszą firmą uzyskujecie Państwo możliwość ODPISU z tytułu obowiązkowych wpłat na PFRON.