SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Jesteśmy podmiotem transportowo-spedycyjnym działającym na rynku od 2008r. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym Just-In-Time na terenie całej Europy.
Flota nasza to 15 aut - 3.5 dmc o ładowności 1300kg i kubaturze do 28m3.

Nasze samochody są wyłączone z obowiązku posiadania tachografu i dlatego mogą pokonywać dłuższe odległości, przy jednocześnie większej prędkości.

Dzięki satelitarnemu monitoringowi pojazdów (monitoring GPS) możemy nieprzerwanie śledzić położenie naszych aut oraz być w kontakcie z kierowcami.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu ładunku na terenie Europy oraz dodatkowe ubezpieczenie przewożonego frachtu. Nasze ładunki nigdy nie są przeładowywane, jadą na tym samym aucie od początku do końca transportu.

Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z całej Europy, dla których profesjonalizm i szybkość wykonanej usługi są wartościami nadrzędnymi.


RENAULT MASTER 10P

Jesteśmy podmiotem transportowo-spedycyjnym działającym na rynku od 2008r.
Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym
Just-In-Time na terenie całej Europy.
Flota nasza to 15 aut - 3.5 dmc
o ładowności 1300kg i kubaturze do 28m3.

  • Rok produkcji

    2016-2017

  • Emisja spalin

    EURO 5

  • Wyposażenie

    Klimatyzacja, CD, Wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, Ogrzewanie postojowe, Indywidualne nawiewy, Indywidualne oświetlenie, GPS, Wyposażenie ochronne dla kierowcy, Pasy mocujące, Maty antypoślizgowe, Łańcuchy