Ochrona fizyczna

Usługi ochrony fizycznej osób imienia świadczone przez Alfa Guard Security Sp. z o. o. są ściśle dopasowane do Klienta dzięki szczegółowemu poznaniu potrzeb oraz zdefiniowaniu działań ochrony.

Profesjonalizm Alfa Guard Security Sp. z o. o. w ochronie fizycznej jest zasługą doświadczonego trzonu Menadżerów Ochrony Fizycznej odpowiedzialnych za działania operacyjne związane z ochroną fizyczną poszczególnych obiektów oraz odpowiednio dobrany personel agentów ochrony fizycznej, który dzięki szczegółowej weryfikacji oraz odbyciu szkolenia gwarantuje profesjonalne działanie.

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy unikalne rozwiązanie jakim jest ODPIS PFRON!

Express

Rokocin 4D
Starogard Gdański, 83-200
Email: biuro@grupaalfa.pl
Telefon: +48 58 536 73 26
Fax: +48 58 380 31 31

Nasza Grupa jest innowacyjnym przedsiębiorstwem na rynku usług outsourcingowych. Outsourcing traktujemy jako formę rozwoju Naszego Klienta, która dotyczyć może praktycznie każdego obszaru jego działania. Firmy decydujące się na współpracę z nami stają się bardziej elastyczne również w działaniach na rzecz swoich klientów, podnosząc tym samym własną konkurencyjność. Współpracując z naszą firmą uzyskujecie Państwo możliwość ODPISU z tytułu obowiązkowych wpłat na PFRON.