TRANSPORT TOWAROWY

PRZEWOZY KRAJOWE ORAZ MIĘDZYNARODOWE

Jesteśmy podmiotem transportowo-spedycyjnym działającym na rynku od 2008r. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym Just-In-Time na terenie całej Europy. Flota nasza to ponad 120 aut - 3.5 dmc o ładowności 1300kg i kubaturze do 28m3.

Nasze samochody są wyłączone z obowiązku posiadania tachografu i dlatego mogą pokonywać dłuższe odległości, przy jednocześnie większej prędkości.

Dzięki satelitarnemu monitoringowi pojazdów (monitoring GPS) możemy nieprzerwanie śledzić położenie naszych aut oraz być w kontakcie z kierowcami.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu ładunku na terenie Europy oraz dodatkowe ubezpieczenie przewożonego frachtu. Nasze ładunki nigdy nie są przeładowywane, jadą na tym samym aucie od początku do końca transportu.

Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z całej Europy, dla których profesjonalizm i szybkość wykonanej usługi są wartościami nadrzędnymi.RENAULT MASTER • Emisja spalin

  EURO 5

 • Wyposażenie

  Klimatyzacja, DVD, CD, Mikrofon + mikrofon bezprzewodowy, Barek, Lodówka (x2), Toaleta, Wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, Ogrzewanie postojowe, Indywidualne nawiewy, Indywidualne oświetlenie, ABS, ASR, TC, Dopuszczenie do ruchu z prędkością do 100 km/h, Monitoring GPS, WI-FI, instalacja 220V


 • Zamów transport już teraz:
     transport@grupaalfa.pl
     +48 665 108 721