Biura, wnętrza

Jak czystość może wpłynąć na wizerunek Twojej firmy?

Obecnie zachowanie czystości to nie tylko kwestia wymogów sanitarnych czy bezpieczeństwa. To przede wszystkim najbardziej rzucający się w oczy element wizerunku firmy. Nie musisz jednak tracić czasu oraz ponosić wysokich kosztów, aby odpowiednio zadbać o czystość. Wystarczy, że skorzystasz z doświadczenia profesjonalistów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane ze świadczeniem usług utrzymania czystości. Pozwala nam to na stworzenie modelu współpracy optymalnie dopasowanego do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Oferujemy Ci również usługi doradcze oraz szkoleniowe.Zadbaj o czystość, zadbaj o wizerunek

Na wizerunek Twojej firmy składa się wiele czynników, a czystość jest jednym z najważniejszych. Wiedząc, jak wielkie znaczenie ma ona dla funkcjonowania Twojej firmy, oferujemy Ci kompleksowe usługi czystościowe na światowym poziomie.OFERUJEMY:

 • sprzątanie pomieszczeń biurowych
 • konserwację posadzek z gresu, terakoty, PCV
 • sprzątanie pomieszczeń trudnodostępnych
 • mycie okien
 • pranie wykładzin
 • specjalistyczne usługi doraźneTereny Zielone:

Pomyśl o zieleni, pomyśl o prestiżu!

Otaczająca Twoją firmę zieleń jest jednym z istotniejszych elementów wizualnych bezpośrednio wpływających na Twój prestiż. Jest to element bardzo trudny do zorganizowania, wymaga bowiem wizji, odpowiednich środków technicznych oraz ogromnego doświadczenia. Teraz możesz zadbać o swój wizerunek poprzez odpowiednie zaprojektowanie terenów zielonych.Szpitale:

Higiena i dezynfekcja największy przyjaciel Twojego Szpitala

Higiena i dezynfekcja w szpitalu to podstawowy element walki z chorobami. W obiektach służby zdrowia prawidłowe czynności porządkowe i dezynfekcyjne to pierwszy krok do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia pacjentów.

Oferujemy Państwu usługi w zakresie utrzymania czystości i dezynfekcji pomieszczeń na terenie zakładu opieki zdrowotnej.Szpitale:

Swoim działaniem obejmujemy wszystkie strefy higieniczne w szpitalu, począwszy od bloków operacyjnych, sterylizatornii poprzez gabinety zabiegowe, sale chorych oraz ciągi komunikacyjne i sanitariaty. W tym celu używamy profesjonalnej chemii renomowanych firm. Preparaty dezynfekcyjne stosowane przez naszą firmę posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty wymagane przez polskie prawo, a spektrum działania jest dobierane indywidualnie do potrzeb Klienta. Wykonujemy dezynfekcję metodą parową oraz zamgławianie pomieszczeń w przypadku ognisk epidemiologicznych.

Naszym Klientom dostarczamy również wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne, wykonujemy polimeryzacje podłóg, krystalizację marmuru, mycie okien, w tym okien na wysokościach.

W celu zapewnienia kompleksowej usługi dla szpitali wykonujemy prace transportu wewnętrznego: transport odpadów medycznych i komunalnych, transport brudnej i czystej pościeli, usługi obsługi szatni wewnątrzszpitalnej, usługi obsługi magazynów odzieżowych w szpitalu. Nasi pracownicy zatrudnieni na stanowisku salowych po odpowiednim przeszkoleniu wykonują również czynności pomocnicze przy pacjencie np.: pomoc przy toalecie, pomoc w transporcie pacjentów, pomoc przy zmianie pozycji ułożeniowej chorego i inne.OFERUJEMY:

 • kompleksowe podejście do usługi sprzątania w szpitalu
 • usługi transportu wewnętrznego, pomocy przy pacjencie
 • najnowocześniejsze technologie w zakresie sprzątania obiektów służby zdrowia
 • środki dezynfekcyjne i profesjonalną chemię dobraną do indywidualnych potrzeb i standardów placówki medycznej
 • najwyższej jakości sprzęt i urządzenia do sprzątania
 • personel sprzątający o szerokiej wiedzy z zakresu higieny szpitalnej dobrany odpowiednio do potrzeb Klienta
 • wsparcie medyczne z zakresu higieny szpitalnej

Express

Rokocin 4D
Starogard Gdański, 83-200
Email: biuro@grupaalfa.pl
Telefon: +48 58 536 73 26
Fax: +48 58 380 31 31

Nasza Grupa jest innowacyjnym przedsiębiorstwem na rynku usług outsourcingowych. Outsourcing traktujemy jako formę rozwoju Naszego Klienta, która dotyczyć może praktycznie każdego obszaru jego działania. Firmy decydujące się na współpracę z nami stają się bardziej elastyczne również w działaniach na rzecz swoich klientów, podnosząc tym samym własną konkurencyjność. Współpracując z naszą firmą uzyskujecie Państwo możliwość ODPISU z tytułu obowiązkowych wpłat na PFRON.