PRZEWOZY AUTOKAROWE

więcej

SPEDYCJA

więcej

AUTO POMOC

wkrótce...
PRZEWOZY AUTOKAROWE

PRZEWOZY KRAJOWE ORAZ MIĘDZYNARODOWE

Nasza Grupa zajmuje się między innymi szeroko rozumianym transportem osób. Bogaty wachlarz usług w tym segmencie rynku na pewno pozwoli Państwu na wyszukanie optymalnego rozwiązania a jak czegoś brakuje, to uelastycznimy propozycję zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Na dzień dzisiejszy mamy do dyspozycji rozbudowaną flotę pojazdów oraz wykwalifikowaną i doświadczoną załogę, legitymującą się wszelkimi potrzebnymi zezwoleniami i certyfikatami wymaganymi w Polsce oraz międzynarodową licencją obowiązującą w całej Europie.

Krótko mówiąc - dowieziemy każdego w wybrane miejsce w kraju i państwach ościennych i to w konkurencyjnych cenach! Oferujemy transport indywidualny oraz grup zorganizowanych. Proponujemy obsługę stałych połączeń na istniejących trasach lub nowych połączeń liniowych.

Nigdy dowiezienie pracowników do zakładu, gości do hotelu, czy klientów do firmy nie było prostsze. Zorganizowanie przewozu osób luksusowym autokarem niejednokrotnie podnosi prestiż wydarzenia a Państwa czyni wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem w biznesie w oczach kontrahentów. Wystarczy skontaktować się z naszym centrum logistycznym a na pewno szybko i sprawnie transport taki zostanie Państwu zaproponowany oraz przez Was zaakceptowany.

Jesteśmy przekonani, że szukając atrakcyjnego przewozu dla Waszych gości i klientów wybierzecie właśnie nas - musicie tylko dać nam szansę, wziąć telefon i po prostu zadzwonić. Do usłyszenia więc.

FLOTA AUTOKARÓW:

VAN HOOL T 917 ASTRON
 61-69 miejsc (w tym kierowca, pilot)
VAN HOOL T 917 ASTRON
 61-69 miejsc (w tym kierowca, pilot)
VAN HOOL T 917 ASTRON
 61-69 miejsc (w tym kierowca, pilot)
VAN HOOL T 917 ASTRON
 61-69 miejsc (w tym kierowca, pilot)
SETRA 417 HDH
 61 miejsc (w tym kierowca, pilot)
MAN R09 VIP CLASS
 38 miejsc VIP (plus kierowca, pilot)
SCANIA IRIZAR NEW CENTURY 6X2
 68 miejsc (w tym kierowca, pilot)
MERCEDES SPRINTER
 7 miejsc + kierowca, pilotSPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA

Jesteśmy podmiotem transportowo-spedycyjnym działającym na rynku od 2008r. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym Just-In-Time na terenie całej Europy.
Flota nasza to 15 aut - 3.5 dmc o ładowności 1300kg i kubaturze do 28m3.

Nasze samochody są wyłączone z obowiązku posiadania tachografu i dlatego mogą pokonywać dłuższe odległości, przy jednocześnie większej prędkości.

Dzięki satelitarnemu monitoringowi pojazdów (monitoring GPS) możemy nieprzerwanie śledzić położenie naszych aut oraz być w kontakcie z kierowcami.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do przewozu ładunku na terenie Europy oraz dodatkowe ubezpieczenie przewożonego frachtu. Nasze ładunki nigdy nie są przeładowywane, jadą na tym samym aucie od początku do końca transportu.

Naszymi Klientami są przedsiębiorcy z całej Europy, dla których profesjonalizm i szybkość wykonanej usługi są wartościami nadrzędnymi.
RENAULT MASTER 10P

Jesteśmy podmiotem transportowo-spedycyjnym działającym na rynku od 2008r.
Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym
Just-In-Time na terenie całej Europy.
Flota nasza to 15 aut - 3.5 dmc
o ładowności 1300kg i kubaturze do 28m3.

  • Rok produkcji

    2016-2017

  • Emisja spalin

    EURO 5

  • Wyposażenie

    Klimatyzacja, CD, Wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa, Ogrzewanie postojowe, Indywidualne nawiewy, Indywidualne oświetlenie, GPS, Wyposażenie ochronne dla kierowcy, Pasy mocujące, Maty antypoślizgowe, Łańcuchy